اطلاعیه - لغو احکام و سابقه بعضی از افراد باشگاه + اسامی +سخنی با اعضای سابق باشگاه

اطلاعیه - لغو احکام و سابقه بعضی از افراد باشگاه + اسامی +سخنی با اعضای سابق باشگاه

اطلاعیه - لغو احکام و سابقه بعضی از افراد باشگاه + اسامی +سخنی با اعضای سابق باشگاه

اطلاعیه - لغو احکام و سابقه بعضی از افراد باشگاه + اسامی +سخنی با اعضای سابق باشگاه

اطلاعیه - لغو احکام و سابقه بعضی از افراد باشگاه + اسامی +سخنی با اعضای سابق باشگاه
اطلاعیه - لغو احکام و سابقه بعضی از افراد باشگاه + اسامی +سخنی با اعضای سابق باشگاه
حدیث ورزشی
موضوعات
آرشیو
آمار
نویسندگان
نظرسنجي
جستجو
جدید ترین مطالب
اخبار و اطلاعیه
سایت به زودی فعال خواهد شد


اطلاعیه - لغو احکام و سابقه بعضی از افراد باشگاه + اسامی +سخنی با اعضای سابق باشگاه
اطلاعیه - لغو احکام و سابقه بعضی از افراد باشگاه + اسامی +سخنی با اعضای سابق باشگاه
<<.بسم الله الرحمن الرحیم.>>

حدیث (22) رسول اكرم صلى ‏الله ‏عليه ‏و ‏آله :

ثَلاثٌ مَن كُنَّ فيهِ فَهُوَ مُنافِقٌ وَ اِن صامَ وَ صَلّى وَحَجَّ وَ اعتَمَرَ و َقالَ «اِنّى مُسلِمٌ» مَن اِذا حَدَّثَ كَذِبَ وَ اِذا وَعَدَ اَخلَفَ وَ اِذَا ائتُمِنَ خانَ؛

 

سه چيز است كه در هر كس باشد منافق است اگر چه روزه دارد و نماز بخواند و حج و عمره كند و بگويد من مسلمانم، كسى كه هنگام سخن گفتن دروغ بگويد و وقتى كه وعده دهد تخلف نمايد و چون امانت بگيرد، خيانت نمايد.


نهج الفصاحه ص422 ، ح 1280با عرض سلام خدمت تمامی هنر جویان سابق و حال باشگاه و همچنین تبریک به مناسبت ایام الله دهه فجر ،


همانگونه که در اطلاعیه های گذشته و در جلسات متعدد باشگاه اعلام شد ، سبک کیوشو سلف دیفنس در جلسه سازماندهی سبکها منحل شد و نزدیک ترین استایل به ان کمیته دفاع شخصی و قوةالرمی میباشد و به دلیل این که در استان کرمان تمامی نیروها فاقد کواهینامه فنی و... میباشند ، به همت استاد گرانقدر مهدی زندوکیلی و دستور فدراسیون ورزشهای رزمی تصمیم برگزاری یک دوره تعیین سطح کمربند از زرد تا قهوه ای گرفته شد که این ازمون در تاریخ 18 بهمن 1393 خاص اعضا رفسنجان در شهرستان رفسنجان برگزار خواهد شد .افرادی  میتوانند در این تعیین سطح شرکت کنند که در استاژ فنی ای که در رفسنجان برگزار شد شرکت نموده باشند همچنین به دستور استاد زند وکیلی بعضی از افراد که بنا به دلیلی نتوانسته بودند در این استاژ شرکت کنند حتی اگر در سطح قهوه ای باشند فقط میتوانند برای کمربند زرد و نارنجی شرکت نمایند.


 اخطار بابت غیبت و تاخیر های اعضای باشگاه:


تمامی افرادی که در باشگاه چه در گذشته و چه حال فعالیت میکردند میباشد جهت تمدید فرم ثبت نام و کارت عضویت باشگاه اقدام نمایند ، از ابتدای سال اینده (1394) فقط کسانی که نسبت به تمدید پرونده خود اقدام نموده اند دارای سابقه خواهند بود در غیر اینصورت به عموان ثبت نامی جدید  شمرده خواهید شد.


همچنین در چند روزه گذشته افرادی از باشگاه در حال غیبت های بسیار میباشند که برای جلوگیری از راکد شدن پرونده شان باید سریعا در کلاسها حضور پیدا کنند.


اسامی بعضی از غایبینی که پرونده انها درحال برسی جهت راکد شدن میباشد:


1- امیرحسین پورتوکلی 2- محمد زاهدی 3- ابوالفضل ملائی 4- محمد کاظمی بهمن ابادی 5- محمد رضاپور 6- علیرضا اسماعیلی 7- مهدی کرمی 8- معین میرزایی 9- رضا میرزایی 10- علی اکبر کوهستانی 11- احمدرضا ترابی و...اما سخنی با اعضای سابق باشگاه:امام صادق (ع):


 ان الله عز وجل یبغض کثرت النوم و کثرت الفرغ


خداوند خواب زیاد و بی کاری زیاد را دوست ندارد.


منبع: وسایل الشیعه – ج 17، ص 57


یادتون رفته ؟؟؟!!!
اولین روزی که باشگاه رو باز کردیم و تحت یک کلاس کوچیک در یک اتاق سه در چهار شروع کردیم به یادگیری و اموزش ... چقد سختی کشیدیم ... چقد عرق ریختیم... دل بکار دادیم .... ارزومون بود روزی برسه که کیسه بوکس داشته باشیم ... تشک داشته باشیم ... جای اختصاصی و مجزا با بهترین امکانات داشته باشیم... حالا که به همه چیز رسیدیم نباید جا بزنیم ... اگر تا بحال به این جا رسیدیم فقط چون خواستیم و تونستیم.... اقایونی که ادعای رفاقتشون میشد دشمن شدن ... اقایونی که میخواستن ما باشگاه نداشته باشیم واضح باهامون دشمنی کردن ... چقدر زجر کشیدیم تا یک رینگ برا باشگاه درست کردیم ... یادتون رفت ... چقد زحمت کشیدیم تا هر هفته محیط باشگاه معراج رو رنگ امیزی کنیم ... چی شد ؟؟؟ اینهمه علاقه و... چی شد.

یعنی همین قدر بود همتتون ، قدرتتون ؟؟؟

به این راحتی پشت همدیگرو خالی کردین !! چرا ؟؟
به همین راحتی زیراب همدیگرو میزنین!! چرا ؟؟
برای جاه طلبی؟

یا حسادت؟
امام علی :
اَلحَسَدُ يُضنِى الجَسَدَ ؛

حسد، بدن را فرسوده و عليل مى كند.

(غررالحكم، ح 943)

اقایانی که برای اونها اینقدر زحمت کشیدم برای اینکه راحت برسن به باشگاه خودم میاوردمشون با کمال نامردی و بی صفتی با پشت کردن و نا سزا گویی در مقابلم در امدن!!!

چرا؟؟


 منم میتونستم مثل شما باشم ؟ چرا نشدم ؟ بخواطر این حدیث!!


رسولُ اللّه ِ صلى الله عليه و آله : لا تَخُنْ مَن خانَكَ فتكونَ مِثلَهُ . حديث

پيامبر خدا صلى الله عليه و آله : به كسى كه به تو خيانت كرده است خيانت نكن كه تو نيز چون او خواهى بود .

 
چون نمیخواستم مثل شما باشم.

من شنیدم حرفهایی که تک تکتون بهم چسبوندین و دارین میچسبونید و جواب ندادم بخواطر این حدیث
:
رسول اكرم صلى‏الله‏علیه‏و‏آله :

أَتَدرونَ مَا الغیبَةُ؟ قالوا: اَللّه‏ُ وَرَسولُهُ أَعلَمُ، قالَ: ذِكرُكَ أَخاكَ بِما یَكرَهُ قیلَ: أَرَأَیتَ إِن كانَ فى أَخى ما أَقولُ؟ قالَ: إِن كانَ فیهِ ما تَقولُ فَقَدِ اغتَبتُهُ وَإِن لَم یَكُن فیهِ ما تَقولُ فَقَد بَهَتَّهُ؛آیا مى‏دانید غیبت چیست؟ عرض كردند: خدا و پیامبر او بهتر مى‏دانند. فرمودند: این كه از برادرت چیزى بگویى كه دوست ندارد. عرض شد: اگر آنچه مى‏گویم در برادرم بود چه؟ فرمودند: اگر آنچه مى‏گویى در او باشد، غیبتش كرده اى و اگر آنچه مى‏گویى در او نباشد، به او تهمت زده‏اى.

الترغیب والترهیب، ج3، ص515، ح31

بارها به تک تکتون فرصت دادم چرا ؟؟؟ بخواطر این حدیث
  • حضرت امام علی (علیه السّلام) فرموده اند: زشت ترین عیبها کم گذشتی از لغزش مردم و بزرگترین گناهان شتاب کردن در انتقام است.

منبع: غررالحکم ص 537


و اگر با بعضی ها دوستی نکردم بخواطر این حدیث بود:


  •  امام صادق (ع) فرموده اند: رفقای صمیمی که همانند برادر به آدمی وابسته و نزدیک هستند سه قسم اند. اول کسی که مانند غذا از لوازم ضروری زندگی به حساب می آید و در همه ی حالات ، آدمی به وی نیاز دارد او رفیق عاقل است. دوم کسی که وجود او برای انسان به منزله ی یک بیماری مزاحم و رنج آور است و او رفیق احمق است. سوم ، رفیقی است که وجود نافعش به منزله ی داروی شفا بخش و ضدّ بیماری است و او رفیق لبیب یعنی روشنفکر بسیارعاقل لاست.

منبع : تحف العقول ،ص323

  • علی (ع) فرموده اند: کسیکه رفیق احمق دارد همواره دررنج و ناراحتی است.

منبع : غهرست غرر،ص 83


حال برخود بنگرید ببینید کدام گروه بودید.


و باره دیگر به همه ی شما فرصت میدم تا پشت هم باشید و اگر به تاریکی رفتید برگردید


یاعلی


تعداد بازديد : 423
چهارشنبه 15 بهمن 1393 ساعت: 14:54
نویسنده:
نظرات(0)
مطالب مرتبط
بخش نظرات این مطلب

کد امنیتی رفرش
ما را در فضای مجازی دنبال کنید
زمان برگزاری کلاسها
درباره ما
مطالب تصادفی
ورود کاربران
عضويت سريع
لینک دوستان